Vitadu Prievidza

Chudnutie pred Vianocami

Začnite chudnúť ešte pred Vianocami. Týchto 5 dôvodov vás možno presvedčí.

Väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú chudnúť, čakajú až na nový rok a novoročné predsavzatia. Ale všetci vieme, ako to najskôr dopadne. Kým vôľa dodržať predsavzatia je týždeň od týždňa slabšia, znova a znova nás to vzďaľuje od získania postavy snov.

Akých je 5 hlavných dôvodov, prečo začať chudnúť už pred Vianocami?

Čím skôr začnete, tým skôr schudnete

Začneme jednoduchou matematikou – čím skôr začnete, tým skôr stratíte nadbytočné kilá. Takže sa nerozhodujte dlho, začnite zmeny vykonávať už od dnešného dňa a nebudete musieť dlho čakať na výsledky.

Treba počítať s kilami navyše počas Vianoc

Presunutím chudnutia až po novom roku budete mať akurát naviac ďalšie kilá, ktoré pravdepodobne získate počas Vianoc. A výsledok nového roka bude ten, že namiesto, aby ste 3-4 kilá schudli, budete ich mať ešte hore.

Dôležitý je správny jedálniček

Opýtajte sa výživového poradcu Vitadu na správny jedálniček. Jedinečné tipy vám pomôžu nielen do Vianoc schudnúť pár kíl, ale hlavne si Vianoce užiť a nenabrať. Navyše s Vitadu sa nemusíte báť, že budete hladovať. U nás máte prístup k veľkému množstvu chutných jedál, snackov a sladkostí. 

Vyzerajte úžasne už na Vianoce

Keď budete mať na Vianoce nejaké to kilo dole, budú na vás vaše sviatočné šaty vyzerať božsky. Ostatní vám budú závidieť 😉

Pristúpte k tomu tentoraz inak

Vždy sa nájdu dôvody, prečo práve teraz nezačať. Tentokrát k tomu pristúpte pozitívne, nehľadajte dôvody a začnite hneď. Jenoducho okamžite zmeňte jedálniček a pustite sa do toho!

to zvádnete hravo a hlavne zdravo

Z našich skúseností vyplýva, že klienti, ktorí podstúpia náš program Vitadu pod dohľadom našich výživových expertov, majú až o 50% lepšie výsledky, ako keď chudnú na vlastnú päsť. 

Spolu to zvládneme! 

Výživoví experti Vitadu

Prvotným cieľom našej práce je upraviť zdravotný stav a znížiť až eliminovať množstvo liekov, ktoré klienti berú napríklad na vysoký krvný tlak, diabetes II, cholesterol, steatóza pečene a iné.

Našim klientom sa snažíme pomôcť zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu. Zmena totiž nespočíva len v tom, že klient zredukuje svoju váhu, ale vďaka výváženej strave má človek viac energie a cíti sa celkovo lepšie.

Ako Vitadu program funguje?

1.Uvodná konzultácia

Pri úvodnej konzultácii zisťujeme váš zdravotný stav, súčasný spôsob stravovania a životný štýl.

2. Meranie

Pomocou kvalitného prístroja InBody 270 Vám presne zmeriame zloženie Vášho tela.

3. Analýza

Po meraní vyhodnotíme výsledky a vytvoríme tak podrobnú analýzu stavu Vášho tela.

4. Návrh stravovania

Na základe analýzy nastavíme diétny program ušitý na mieru Vášmu telu a metabolizmu. Počas programu konzumujete chutné bielkovinové jedlá Vitadu v kombinácii s vlastným jedlom.

5. Pravidelné kontroly

Telesná diagnostika sa vykonáva približne každé 2-3 týždne. Vďaka nej máte aj pravidelnú motiváciu, podporu a prehľad o tom, z ktorej časti tela sa zredukoval telesný tuk

6. Pokračovanie

Po skončení diétneho programu môžete aj naďalej využívať našu ambulanciu a odborné poradenstvo.

Dohodnite si priamo s výživovým špecialistom

Chápeme, ohromné výsledky Vám asi sľubuje každá diéta, alebo redukčné centrum. Možno sa teda pýtate, prečo práve program Vitadu by Vám mal skutočne zmeniť život k lepšiemu. Radi Vám bližšie porozprávame prečo a ako naši klienti dosahujú tak ohurujúce výsledky, zodpovieme na Vaše otázky a to všetko pôjde na náš účet ;).

Kliknite na tlačidlo, následne zadajte Váš telefonický kontakt a jeden z našich výživových špecialistov sa Vám v krátkom čase ozve. Telefonický rozhovor Vás samozrejme k ničomu nezaväzuje a je úplne zdarma.